Bakker Elkhuizen set podložek Technogel® černá dlouhá 4090

Kód: 4090
1 620 Kč –5 %
Bakker Elkhuizen set podložek Technogel® černá dlouhá 4090
1 620 Kč –5 % 1 539 Kč 1 272 Kč bez DPH 1 539 Kč / 1 ks
Skladem

Podložky ke klávesnici a pod myš s Technogelem® jsou nekvalitnější dostupný set. Podložky obsahují nejkvalitnější materiál Technogel® a oba dva typy jsou pouze gelové, neobsahují žádné jiné materiály. Podložky jsou pokryty velmi kvalitní a na dotyk příjemnou tkaninou. Výhody, které dělají Technogel® vyjímečným v porovnáním s ostatními gely jsou: dokonce po velmi dlouhé době používání nikdy neztratí svoje elastické vlastnosti a pevnost, neroztahuje se, zůstává kompaktní a poskytuje svým uživatelům komfort a opravdové pohodlí. Výše uvedené vlastnosti jsou ještě zdůrazněny tím, že při výrobě nejsou používány žádné přídavné chemikálie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Tyto podložky jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Specifikace: gelový set podložek ke klávesnici 4090 Technogel® a pod zápěstí, černá.

Set obsahuje dva výrobky, možno zakoupit i samostatně.

Gelové podložky jsou pokryty speciální tkaninou. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu.

Technická specifikace:

 • použitý vnitřní materiál: pouze Technogel®
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • antibakteriální povrch

Podložka ke klávesnici gel:

 • gelové části od prostoru pod zápěstí: 15 mm
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • rozměry: šířka 490 mm, výška 15 mm, hloubka 80 mm
 • záruka: 24 měsíců 

Podložka pod zápěstí gel:

 • výška gelové části od prostoru pod zápěstí: 22 mm
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • rozměry: šířka 136 mm, hloubka 72 mm , výška 22 mm
 • záruka: 24 měsíců

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyurethanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-vzad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: