Barová židle Humanscale Saddle Pony (F400GK101XG)

Kód: F400GK101XG
ZdarmaZdarma
barova-zidle-humanscale-saddle-pony-f400gk101xg
12 055 Kč 9 963 Kč bez DPH 12 055 Kč / 1 ks
Zakázková výroba

Židlička Saddle Pony, součást řady židlí společnosti Humanscale, je tou nejvšestrannější a nejpohodlnější stoličkou, která kdy byla vyrobena. Její jedinečný trojhranný sedák nutí uživatele ke vzpřímenému držení těla v pozici připomínající posez v koňském sedle, která vzpřimuje stehenní část těla, uvolňuje boky a udržuje páteř ve správném lordotickém zakřivení, tím podporuje správné držení těla. Sedlová pozice také redukuje tlakové body při dlouhodobějším sezení a uživateli umožňuje vytvořit ty nejlepší pracovní podmínky. Židle se pouze vybalí z přepravního kartonu, není potřeba jakákoliv montáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečně tvarovaný trojhranný sedák umožňuje sezení při maximálním pohodlí, výškově nastavitelný plynový píst uspokojí celou řadu uživatelů a požadavků, pro specifické potřeby lze objednat kruh pro oporu nohou s dlouhým pístem, k dispozici je široký výběr potahových materiálů včetně umyvatelného PVC do laboratoří, sterilních místností a pro použití ve zdravotnictví, pro tvrdé podlahy měkká dvojkolečka o průměru 64mm, pojízdné kluzáky pro použití v pevné poloze a s vysokým pístem, k dispozici jsou také uzamykací kolečka.

Designér: Niels Diffrient

Tato židle je ve specifikaci: kříž v černé barvě, potahová látka Lotus 101 Black, vysoký píst s kruhem pro oporu nohou s kluzáky (sedák v rozměru 405 mm).

Na konstrukci židle Saddle Pony je 10 let záruky, na potahový materiál je záruka 5 let. Záruka je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Tyto údaje dokládají kvalitu výroby a celé židle. Na píst se vztahuje desetiletá záruka. Židle je dodávána v celku, není tak třeba žádná montáž. Z bezpečnostních důvodů se židle s vysokým pístem dodává pouze s kluzáky. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná.

Židle Saddle Pony získala několik ocenění díky svému designů a produktové inovaci v oblasti sezení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly
Záruka: Konstrukce 10 let, potah 5 let
Hmotnost: 6.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: