Ergonomic 65884 gelová podložka pod klávesnici Technogel celoplošná černá

Kód: 65884
1 198 Kč –5 %
65884s
1 198 Kč –5 % 1 139 Kč 941 Kč bez DPH 1 139 Kč / 1 ks
Skladem

Novinka! Podložka pod klávesnici s technogelem je nekvalitnější dostupná celoplošná podložka na trhu. Rám podložky po obvodu je plastový, z důvodu trvanlivosti výrobku. V přední části vrchní strany je do podložky vložen příjemný Technogel® který je pokryt velmi kvalitní tkaninou, která je při dotyku příjemná. Zamezuje tak vzniku tlakových bodů a minimalizuje riziko vzniku poškození karpálního tunelu. V prostoru, který je určen pro klávesnici je speciální povrch, na kterém klávesnice ,,necestuje" na podložce. Technogel je měkký a velmi poddajný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Podložky Vidamic jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Gelové podložky jsou pokryty speciální tkaninou. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu.

Podložka ke klávesnici je dostatečně široká a uzpůsobena pro příjemné používání zápěstím. Na spodní straně jsou měkké přísavky, která zamezují případné klouzání po pracovní ploše. Rám podložky je po obvodu plastový, z důvodu kvality a trvanlivosti výrobku.

Specifikace: gelová celoplošná podložka pod klávesnici 65884 Technogel, černá.

Výhody produktu

 • použití: klávesnice
 • uvolňuje napětí v oblasti krční páteře
 • dlouhá životnost
 • neklouže na stole
 • opřením horních končetin, odlehčíte vaší páteři
 • udržuje vaše horní končetiny v neutrální pozici klávesnice, myš
 • podporuje správné držení těla

Technická specifikace:

 • použitý vnitřní materiál: pouze Technogel®
 • použitá povrchová látka: lycra
 • spodní povrch: měkké přísavky
 • výška gelové části od prostoru pod klávesnici: 19 mm
 • rozměry: šířka 488 mm, hloubka 325 mm, maximální výška 23 mm
 • barevné provedení: černá
 • záruka: 24 měsíců 

Tyto výrobky patří ke špičce ve svém oboru a jsou neustále inovovány, což svědčí o vysoké kvalitě těchto výrobků. Položky jsou nejkvalitnější dostupné podložky svého druhu.

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyuretanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-v zad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: