Goldtouch GT7-0017 gelová podložka pod zápěstí ( 2 kusy ) Technogel černá

Kód: GT7-0017
951 Kč 786 Kč bez DPH
Skladem

Podložky pod zápěstí s technogelem GT7-0017 je profesionální podložka pod zápěstí, která se skládá ze dvou kusů, které můžou být použity např. k ergonomické klávesnici, která má před okraj zaoblený. V přední části vrchní strany je do podložky vložen příjemný Technogel a pokryt velmi kvalitní látky Lycra. Zamezuje vzniku tlakových bodů a minimalizuje riziko vzniku poškození karpálního tunelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel poznáte na první dotek. Podložky Goldtouch jsou kompletně gelové, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Specifikace: gelové podložky (2ks) pod zápěstí Goldtouch, černá.

Gelová podložka je pokryta látkou Lycra. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit vaše zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např.syndromu karpálního tunelu.

Technická specifikace:

  • použitý vnitřní materiál: pouze Technogel®
  • materiál: Technogel
  • použitá povrchová látka: Lycra
  • spodní povrch: samolepicí
  • rozměry: šířka 175 mm, hloubka 73 mm (max), výška 20 mm
  • provedení: černé
  • balení: dva kusy
  • záruka: 24 měsíců

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyurethanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-vzad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: