Goldtouch GT9-0017L gelová podložka pod myš pro leváky černá nízká

Kód: GT9-0017L
ZdarmaZdarma
gt9 0017L
951 Kč 786 Kč bez DPH 951 Kč / 1 ks
Skladem

Gelové podložky firmy Goldtouch nabízejí to nejlepší v oblasti ergonomie pro vaše zápěstí a klouby. Tyto speciální podložky byly navrženy tak, aby podporovali pevnou oporu nejen zápěstí pro celou řadu myší, kde najdete veškeré pohodlí, které jste hledali. Náš obchod vám poskytne širokou nabídku a první kroky k tomu, aby vaše práce se stala pohodlná a bez případných zdravotních rizik. Díky jedinečnému patentovanému designu, naleznete to správné pohodlí, pro vaší práci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Kvalitní gel poznáte ihned na první dotek. Podložky Goldtouch jsou gelové, patří mezi nejkvalitnější svého druhu a svou specifikací jsou vyjímečné.

Specifikace: gelová podložka pod myš Goldtouch, černá pro levoruké.

Gelové podložky jsou pokryty speciální tkaninou lycra. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit vaše zápěstí. Váha paže spočívá na měkké gelové podložce z jedné třetiny, plocha pod myš je tvrdší, aby pohyb kurzoru myši byl přesný. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu, zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu.

Technická specifikace:

  • výplň pod zápěstí: Technogel
  • prostor pod myš: tvrdší Technogel pro přesné vedení myši
  • určeno: pro levoruké
  • materiál: Technogel
  • potahová látka: lycra
  • spodní strana: samolepicí
  • rozměry: hloubka 254 mm, šířka 215 mm, výška 10 mm
  • obsah balení: podložka pod myš Technogel

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyurethanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-vzad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.72 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: