Humanscale Diffrient World W11VM14V414

Kód: W11VM14V414
ZdarmaZdarma 26 080 Kč –5 %
Humanscale Diffrient World W11VM14V414
26 080 Kč –5 % 24 776 Kč 20 476 Kč bez DPH 24 776 Kč / 1 ks
Zakázková výroba (4 týdny)

Kancelářská židle Diffrient World je inovativní systém naklápění bez jakýchkoliv přídavných mechanismů, který dává do souvislosti obě části rámu židle, váhu uživatele a fyzikální zákony a tím poskytuje automatickou a vyváženou oporu těla při celém rozsahu naklonění. Konstrukce trojpanelového pevného výpletu vytváří kontury přesně na míru tělu, automaticky se také nastavuje pro optimální podpěru páteře. Žádná jiná židle není intuitivnější a nevytváří tak pohodlný a uživatelsky příjemný zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážený systém naklánění bez přídavných mechanismů automaticky poskytuje správnou oporu těla při celém rozsahu naklonění. Během záklonu zůstává otevřený úhel mezi trupem a dolními končetinami otevřený pro lepší pohyb těla. Díky extrémní pohyblivosti opěra zad během záklonu automaticky reaguje na změnu potřeb páteře. Konstrukce trojpanelového pevného výpletu vytváří kontury přesně na míru těla, automaticky se také nastavuje pro optimální podpěru páteře. Pevný vyplétaný sedák se automaticky přizpůsobí konturám těla, usazuje ve flexibilním, prodyšném výpletu. Bezrámový přední okraj eliminuje otlačeniny na stehnech. Píst vyhovuje v rozsahu nastavení 95% populace.

Designér: Niels Diffrient

Tato židle je ve specifikaci: s dvoukloubovou automatickou opěrkou zad, rám a kříž ve stříbrné barvě, výškově stavitelné duronové loketní opěrky, sedák v potahu Vellum 414 Greenwod, bederní opěrka v potahu Monofilament Stripe 14 Platinum, standardní píst a tvrdá kolečka.

Na ergonomické židle Diffrient World je záruka 5 let. Záruka je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Tyto údaje dokládají kvalitu výroby a celé židle. Tento model je pro váhu uživatele v rozmezí 45,4kg - 136kg. Židle Diffrient World je dodávána v celku, není tak třeba žádná montáž.

Ergonomická židle Diffrient World má mnoho získaných atestů kvality a světových ocenění, které můžeme na požádání doložit. Více detailních informací a další obrázky naleznete na dalších odkazech tohoto produktu.

Ekologie produktu
Vyrobeno z 34% recyklovaného a 97% recyklovatelného obsahu | Obsahuje 22% recyklovatelného obsahu LEED | Zasíláno v 40% recyklovaných obalových materiálech

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly
Záruka: 5 let
Hmotnost: 12.2 kg

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: