Humanscale Liberty konferenční židle (L406AM10M10)

Kód: L406AM10M10
ZdarmaZdarma
humanscale-liberty-konferencni-zidle-l406am10m10
13 264 Kč 10 962 Kč bez DPH 13 264 Kč / 1 ks
Zakázková výroba

Konferenční židle Liberty, společnice židle Liberty od Humanscale, která je výherkyní mnoha ocenění, kombinuje moderní technologii s nadčasovým designem a nabízí na konferenční židli nebývalý komfort. Její zadní opěradlo představuje exkluzivní technologii Liberty Form-Sensing Mesh Technology (opěradlo ze síťového pletiva přizpůsobivé tělu) - jsou zde sešity dohromady tři panely nepružného pletiva a vytváří tak vrstevnicový tvar, který poskytuje perfektní a automatickou podporu páteře pro každého. Síťovina opěráku a sedáku Monofilament Stripe. Židle se pouze vybalí z přepravního kartonu, není potřeba jakákoliv montáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Její opěrák charakterizuje Libertino excelentní formující se sítovou technologii, ve které jsou tři druhy výplně nestresové sítoviny sešity dohromady, aby vytvořily vrstvenou formu, podobně poskytuje perfektní a anatomickou bederní podporu, podpěru pro každého. Opěrák se otáčí na čepu pro zkvalitnění přizpůsobitelnosti a pohodlí, zatím co bezrámová síťovina sedáku je měkká a přesto podporující bezkonkurenčně kvalitní sezení.Tato židle byla vytvořena Nielsem Diffrientem, který myslel jak na sedací židle, tak na životní prostředí a proto je konferenční židle Liberty vyrobena ze 100% recyklovaného lisovaného hliníku a celkem 80% je recyklovaného a 95% recyklovatelného.

Designér: Niels Diffrient

Textilní kód síťoviny sedáku i bederní opěrky: M (Monofilament Stripe).

Židle Humanscale model Liberty je ve specifikaci: konferenční židle, rám v leštěném hliníku, pevné duronové gelové područky černé, rám opěráku a sedáku v černém provedení, opěrka zad a sedáku v síťovině  Monofilament Stripe 10 Black L406AM10M10. (L406AM10M10)

Navrženo jako doplněk stylu a znaků kancelářské židle Liberty. Boční pohled nabízí krásu, provedení a nebývalé pohodlí ve své třídě. Jeho zadní opěradlo zdůrazňuje exkluzivní citlivou formu síťové technologie Liberty, do které jsou všity tři vzory nepružné síťoviny, aby vytvořily obrys, který automaticky zajišťuje všem uživatelům perfektní polohu bederní páteře. Zadní opěradlo se může naklápět, což napomáhá pohodlí, pouze v případě, že síťované sedadlo má přední okraj bez rámu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly
Záruka: Konstrukce 10 let, potah 5 let
Hmotnost: 9.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: