Humanscale Liberty L111AM14V507 - navy

Kód: L111AM14V507
ZdarmaZdarma 33 662 Kč –5 %
l11T 0030 (1)
33 662 Kč –5 % 31 979 Kč 26 429 Kč bez DPH 31 979 Kč / 1 ks
Zakázková výroba (4 týdny)

Základní prvky židle Freedom jsou stejné také pro Liberty. Novinkou je zejména zádová opěrka. Tato síťovinová opěrka je spojena ze tří, různě předepjatých dílů a díky tomu se maximálně přizpůsobuje zádům uživatele. Speciální materiál s příměsí ocelových vláken zajišťuje pevnou oporu zad. Opěradlo naší židle se samo přizpůsobí uživateli. Síťovina opěradla je upletena z materiálu nepodléhajícího únavě (časem se nevytahá) a jeho plocha je rozdělena na tři části, díky čemuž se maximálně možně přizpůsobuje zádům uživatele. Je jako krejčí, který upravuje oblečení dle postavy zákazníka. Faktem je , že díky ojedinělé konstrukci opěradla a použité síťovině se židle Liberty přizpůsobí tělu natolik, nakolik toho židle s klasickou síťovinou nemůže nikdy dosáhnout. K této konfiguraci je možné si přiobjednat gelový sedák. K dispozici jsou universální kolečka. Židle se pouze vybalí z přepravního kartonu, není potřeba jakákoliv montáž.

 

 


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liberty je luxusní mnohoúčelová židle s patentovaným dvoukloubovým mechanismem při naklápění opěradla. Židle automaticky zajišťuje správný protitlak dle proporcí uživatele bez jakéhokoliv nastavování. Liberty je dodávaná s loketními opěrkami ve dvou provedeních. Ty jsou nastavitelné v rozmezí 12cm. Typ židle je vhodný pro použití do kanceláře, hodí se však také jako konferenční v provedení bez područek. K židli je možné pořídit ramínko na sako.

Designér: Niels Diffrient

Gelový sedák z materiálu Technogel® poskytuje větší možnost rozprostření váhy uživatele. Tím redukuje tlakové zatížení a poskytuje nebývalé pohodlí při dlouhodobém sezení. Díky tomu, že se jedná o kapalinu, je gel imunní vůči prosezení. Jedná se o vysoce příjemný a nadčasový materiál.

Provedení: s pevnými područkami Duron, rám opěráku v černé barvě, rám i kříž v leštěném hliníku, polyuretanový polštář sedáku, potahová látka sedáku Vellum 507 Navy, opěrka zad v síťovině Monofilament Stripe Platinum M14, doplněná o standardní tvrdá kolečka na koberec.

  • samonastavitelný unikátní vyvážený naklápěcí mechanismus (bez jakéhokoliv nastavování)
  • dvoukloubové bezkonkurenční síťovinové zadní opěradlo (síťovina z ocelových vláken pro maximální přizpůsobení a stálost)
  • 2 typy loketních opěrek
  • standardní píst umožňující změnit výšku sedáku
  • tvarovaný sedák
  • gelová vrstva Technogel® na pěnovém jádru je nestlačitelná a odolná degeneraci
  • nastavitelné prvky: výška sedadla, hloubka sedadla

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly
Záruka: Konstrukce 10 let, potah 5 let
Hmotnost: 18.3 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: