Humanscale M10 stojan pro tři displeje upevnění na šroub černá (M10BTBB3B)

Kód: M10BTBB3B
Novinka
Značka: Humanscale
ZdarmaZdarma 22 869 Kč –47 %
humanscale-m10-stojan-pro-tri-displeje-upevneni-na-sroub-cerna--m10btbb3b-
22 869 Kč –47 % 12 076 Kč 9 980 Kč bez DPH 12 076 Kč / 1 ks
Na objednání

V dnešním rychle se rozvíjejícím aktivním pracovním prostředí není čas na nepohodlí. Rameno M10, které je součástí nové revoluční řady ramen monitoru společnosti Humanscale, okamžitě zvyšuje pohodlí, zdraví a produktivitu jakéhokoliv pracovního prostoru. Toto rameno bylo navrženo tak, aby udrželo těžší displeje. Silná trojitá příčka umožňuje ramenu M10 pojmout až tři monitory o celkové váze 21 kg - a to vše při zachování jednoduchého a elegantního designu.
Inovativní technologie, jako jsou společností Humanscale patentovaná pružinová technologie na kompenzaci váhy a funkce Smart Stop (chytré zastavení), umožňují ramenu M10 přizpůsobivost a flexibilitu potřebnou pro dnešní rozvíjející se pracoviště.
M10 umožňuje lepší pracovní pohodu, vytváří více využitelného prostoru na pracovní ploše a pomáhá udržovat pracoviště přehledné. Nabízí rychlou, jednoduchou instalaci a špičkovou flexibilitu díky rychloupínacím kloubům, které se okamžitě spojí a zajistí bezpečné a robustní připojení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadné použití a funkčnost
Inovativní funkce, jako jsou kompenzační mechanismu a samomazná přesná ložiska, umožňují uživatelům ramen M10 snadné přizpůsobení monitoru(ů) do jejich optimální ergonomické polohy a zároveň zajišťuje vedení kabelů shora dolů.

Nebývalá flexibilita
M10 je navrženo tak, aby udržovalo pracovní plochy trvale efektivní a přehledné. Mezi doplňky,  které si můžete dokoupit, patří pomocná konzole, která umožňuje připevnit držáky na dokumenty, sluchátka, tabule či další příslušenství, které můžete ve svém pracovním prostoru potřebovat

Cenově nejefektivnější
M10 je z hlediska instalace, úprav pro budoucí kroky, dodatky a změny na pracovním místě nejjednodušší, nejrychlejší a cenově nejefektivnější rameno. Odolná konstrukce také zajišťuje, že rameno monitoru nebude nutné mnoho let vyměňovat.

Jednoduché a udržitelné
Rameno M10 se dodává rozložené, čímž se velmi zmenší velikost balení, přesto je však zachována rychlost instalace. Modulární spoje umožňují uživatelům navrhnout co nejproduktivnější prostor bez dalších součástí - to vše efektivně šetří zdroje, energii a náklady na dopravu z továrny do kanceláře. Ramena monitoru Humanscale neobsahují žádné škodlivé chemikálie z červeného listu.

Elegantní a bezpečný design
Funkce Smart Stop (chytré zastavení) ramene M10 umožňuje uživateli zastavit každý spoj kdekoliv během jeho otáčení, aby se zabránilo překrytí monitoru nebo ramene na okrajích stolu. Vestavěný indikátor vyvážení navíc umožňuje vyvážit hmotnost monitoru před instalací monitoru.

Integrovaná technologie
M10 je kompatibilní s revoluční dokovací stanicí Humanscale M/Connect 2, která eliminuje počítačové kabely a poskytuje efektivnější pracovní prostor. Také je kompatibilní s M/Power - nabíjecí stanicí USB typu A a C, která nabízí pohodlné a vysokorychlostní nabíjení osobních zařízení.

Designér: Humanscale Design Studio

Specifikace: rameno Humanscale model M10 pro tři monitory s dynamickým článkem v provedení: černá, upevnění na šroub ,,BT" M10BTBB3B. (M10BTBB3B)

Vlastnosti a výhody:

 • parabolické zakřivení, zraková pohoda pro oči, všechny tři displeje ve stejné vzdálenosti
 • umožňuje uživatelům sledovat svůj monitory v optimální pozici
 • pogumovaný kabelový systém umožňuje jednoduché, čisté a elegantní ovládání kabeláže pomocí modulárního systému
 • patentovaná váhu kompenzující pružinová technologie umožňuje plynulé a rovnoměrné nastavení výšky
 • patentovaná technologie Smart Stop /Inteligentní Zastavení/ umožňuje uživateli přizpůsobit otáčení ramena, zabránit převisu a chránit okolní zařízení
 • patentované rychloupínací spoje se okamžitě přitisknou k sobě pro bezpečné a kvalitní uchycení a zjednodušení instalace, je k tomu potřeba pouze jedna pomůcka, která je úhledně přibalena k ramenu
 • kompatibilní s M/Connect 2 a M/Power, prvními integrovanými rameny na monitory a dokovacími stanicemi svého druhu (není součást balení)

Technická specifikace:

 • neuvěřitelně velmi lehké, ale stabilní ovládání všech displejů najednou
 • celková doporučená hmotnost zatížení: 9 - 21 kg  včetně váhy příčníku
 • maximální povolené zatížení 3 displeje o váze 5,5 kg (bez nohy stávajícího displeje)
 • rozsah nastavení vzdálenosti monitorů na příčníku: až 686 mm
 • rozsah nastavení vzdálenosti: až 658 mm (střední displej)
 • rozsah nastavení výšky: 251 mm
 • upevnění na šroub pro desky silné až 58 mm
 • nastavitelné otáčení: 90°, 180° a 360° doraz chrání stěny a panely
 • konstruováno převážně ze 100% recyklovaného a recyklovatelného hliníku
 • VESA standard 75 x 75 mm a 100 x 100 mm 
 • obsah balení: černé rameno M10 včetně upevnění, VESA standard včetně příslušenství, sada imbusů, český návod 

Životní prostředí

Odborně navržená ramena na monitory značky Humanscale se expedují rozložená, čímž se velmi zmenší velikost balení, přesto je však zachována rychlost instalace. Modulární spoje umožňují uživatelům navrhnout co nejproduktivnější prostor bez dalších součástí, což šetří zdroje. To znamená, že tato ramena vyžadují mnohem méně energie, zdrojů a procesů na cestě z výroby do kanceláře. Přemýšlíme o dopadu našich výrobků na lidstvo během výroby i po dobu užívání. Ramena jsou vyrobena z kvalitních, netoxických materiálů a jejich odolný design zajišťuje, že nebudou muset být po mnoho let nahrazována.

Doplňkové parametry

Kategorie: Držák monitoru
Záruka: 10 let
Hmotnost: 7 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: