Vážení zákazníci,
jestliže je na našem obchodě uvedeno zboží skladem, tak je přímo na našem skladě, nikde u žádného dodavatele, expedujeme co nejdříve.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné pohodové dny.
ERGO-PRODUCT.CZ

Humanscale Technogel® pro židle Humanscale (nelze zakoupit samostatně, pouze se židlí Freedom nebo Liberty)

Kód: GEL
Novinka
Značka: Humanscale
3 013 Kč 2 490 Kč bez DPH 3 013 Kč / 1 ks
Zakázková výroba - na dotaz

Technogel® - volitelný polštář sedáku v maximální míře rozdělí váhu uživatele na celou plochu sedáku a tím eliminuje vznik tlakových bodů. Na této židli můžete sedět výrazně delší dobu než bez obvyklého poposedávání, které známe u pěnových sedáků. Gelová vrstva je odolná degeneraci, vrací se do původního tvaru a uživatel si prakticky sedá na novou židli. Máme s technogelem víc než 20 let zkušeností. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEDÁKY TECHNOGEL® = VŠE OSTATNÍ JE KOMPROMIS 

Gelová vrstva je odolná degeneraci, vrací se do původního tvaru a uživatel si prakticky sedá na novou židli. Sedák potažený kůží (i s některým druhem látek) se s Technogelem nedodává. Gelový sedák je možné přiobjednat k židli Freedom nebo Liberty v látkovém provedení. Sedák nelze koupit samostatně, pouze s daným potahovým materiálem. Gelový sedák lze přiobjednat k židli Freedom nebo Liberty, které se budou vyrábět na zakázku, není možné přiobjednat k židlím, které již byly vyrobeny!

Sezam potahových látek, se kterými lze objednat sedák s Technogelem:

  • F - Ginkgo
  • K - Lotus 
  • RM - Remix 
  • O - Oxygen 
  • PS - Sprint 
  • CF - Corde 4 
  • FT - Fourtis 
  • W - Wave
  • V - Vellum

Technogel®

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyuretanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-v zad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: