Vážení zákazníci, ve dnech 25. června – 1. července 2021 čerpáme dovolenou, případné objednávky budeme expedovat nejdříve po tomto termínu. Děkujeme za pochopení.

Humanscale MONARCH MAT G grey Technogel® (MONARCH-G)

Kód: MONARCH-G
Akce Tip
Značka: Humanscale
ZdarmaZdarma 8 016 Kč –26 %
podlozka-pod-nohy-technogel-monarch-g
8 016 Kč –26 % 5 917 Kč 4 890 Kč bez DPH 5 917 Kč / 1 ks
Skladem

Podložka pod nohy Monarch Mat od společnost Humanscale poskytuje dlouhotrvající pohodlí a podporu pro dnešní aktivní profesionály. Tato gelová podložka, jejíž použití rozptyluje tlak v dolních končetinách a zvyšuje krevní oběh, je nezbytnou součástí každého ergonomického pracoviště. Pohyb na pracovišti je zásadní. Ať už uživatel sedí nebo stojí, podložka Monarch Mat se plynule přizpůsobuje každé pozici a podporuje aktivitu. Díky svému jedinečnému designu a vytrvalým vlastnostem byla tato podložka pojmenována podle krásného motýla Monarcha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka je navržena pro bezproblémovou adaptaci při stojící i sedící pozici. Její design motýla a vnější drážky umožňují snadné přemísťování bez nutnosti montáže. Vysoká tepelná kapacita a teplotní regulace uživatelům umožňují vychutnat si osvěžující chladivý pocit s obuví i bez bot. Tělo tak zůstává po celý den uvolněné a bez napětí. Podložka se snadno čistí, neabsorbuje tekutiny a splňuje všechny požární a bezpečnostní požadavky.

Moderní sedavý způsob života není ve všech ohledech vždy nejideálnější. Díky této pomůcce si však můžete sezení velice zpříjemnit. Zábavné a intuitivní houpání dle potřeb přechází ze zdravotního hlediska z velice příjemného v užitečný pohyb. Křečové žíly, krevní sraženiny (trombózy) či tlaky tělních tekutin na Achillovy šlachy dnes nejsou žádnou výjimkou. Některé firmy tyto opěrky stanovily jako standardy a staly se tak nedílnou součástí jejich kanceláří a bezpečnosti a zdraví při práci.

Specifikace: zdravotní gelová podložka MONARCH MAT pod nohy v barvě šedé (MONARCH-G).

Výhody produktu:

  • protiskluzový povrch
  • poskytuje komfort, podporu a tlakovou úlevu při sezení a stání
  • jedinečný design umožňuje střídání pozic - stání, sezení
  • vyhovuje přísným zkouškám
  • vyzkoušejte bez obuvi pro zvýšení pohodlí a snížení tělesné teploty
  • držadlo zabraňuje posuvu během používání

 Technická specifikace:

  • použitý materiál: polyuretan / gel
  • rozměr: 508 x 737 x 23 mm
  • barevné provedení: šedá
  • obsah balení: gelová podložka pod nohy

Humanscale a Technogel: společnost Technogel založená v roce 1990 Massimem Losio se rozrostla v mezinárodní rodinu vědců, inženýrů, tvůrců, analytiků, řemeslníků a snílků spojených závazkem učinit svět pohodlnější. Kromě technologie pro podložky Monarch Mat Technogel také vyrábí pohodlné gelové sedáky a ramenní podložky na židle Humanscale.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergonomické příslušenství
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: