Vážení zákazníci, ve dnech 21. – 27. srpna 2019 čerpáme dovolenou, případné objednávky budeme expedovat nejdříve 28.8.2019. Děkujeme za pochopení.

Score 952 podložka pod nohy nastavitelná černá BNEFRB952

Kód: BNEFRB952
Akce
Značka: Score
5 760 Kč –5 %
Score 952 podložka pod nohy nastavitelná černá BNEFRB952
5 760 Kč –5 % 5 472 Kč 4 522 Kč bez DPH 5 472 Kč / 1 ks
Skladem

Podložka pod nohy typ 952 je konstruována tak, aby umožnila uživateli zaujmout optimální pozici při práci a přirozený sklon chodidel a aby uvolnila šlachy na končetinách. Snižuje napětí a únavu nohou, zad a krku. Samozřejmostí je výškové nastavení v daném rozmezí. Možnost nastavitelného sklonu úhlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá nastavitelná stupačka pro nohy, kterou ocení všichni pravidelní uživatelé kanceláří a dlouhodobého sezení. Při použití této opěrky si nohy odpočinou a jsou-li správně podepřeny, dochází k uvolnění tlaku v nohou a dolní části zad.

Specifikace: podložka pod nohy, typ 952, výškově nastavitelná, černá.

Moderní sedavý způsob života není ve všech ohledech vždy nejideálnější. Díky této pomůcce si však můžete sezení velice zpříjemnit. Nohy jsou výše nad podlahou. Tuto funkci ocení nejen lidé s příliš vysokou kancelářskou židlí, ale také menší tvorové - děti - pro které bude podpěra nohou velké ulehčení v dospívání a ve správném sezení.

Opěrka podporuje individální nastavení sklonu končetin!

Technická specifikace:

  • nesmýkavý povrch
  • základní deska z ABS
  • protiskluzová vrstva
  • kovová robustní konstrukce
  • nastavitelná v rozmezí 60 - 270 mm
  • individuální nastavení sklonu desky
  • šířka 420 mm, hloubka 320 mm, výška 80 mm
  • hmotnost: 5,90 kg
  • záruka: 60 měsíců

ABS neboli Akrylonitril-Butadien-Styren je relativně nový, mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým nárazům i za nízkých teplot, proti šíření trhlin a s odolností proti otěru. Dále tento materiál dobře odolává atmosferickým vlivům, UV záření a je velký útlumový součinitel (tlumení zvuku). Velkou výhodou je jeho mimořádně nízká tepelná vodivost, není tedy nutná izolace což tento materiál předurčuje pro použití v chladných a klimatizovaných prostorách. Podíly se mohou lišit 15-35% akrylonitrilu, 5 až 30% butadienu a 40 až 60% hmotnostních styrenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergonomické příslušenství
Záruka: 5 let
Hmotnost: 5.9 kg

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: