Bakker Elkhuizen set podložek ke klávesnici a pod myš dlouhá (4095)

Kód: 4095
1 989 Kč 1 644 Kč bez DPH 1 989 Kč / 1 ks
Skladem

Podložky pod zápěstí ke klávesnici s Technogelem® a pod myš jsou nejkvalitnější dostupný set. Podložky jsou pokryty velmi kvalitní a na dotyk příjemnou tkaninou. Podložka ke klávesnici obsahuje pouze nejkvalitnější materiál Technogel® a neobsahuje žádné jiné materiály. Výhody, které dělají Technogel® vyjímečným v porovnáním s ostatními gely jsou: dokonce po velmi dlouhé době používání nikdy neztratí svoje elastické vlastnosti a pevnost, neroztahuje se, zůstává kompaktní a poskytuje svým uživatelům komfort a opravdové pohodlí. Výše uvedené vlastnosti jsou ještě zdůrazněny tím, že při výrobě nejsou používány žádné přídavné chemikálie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové podložky ke klávesnici jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Podložky jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Specifikace: set podložek Bakker Elkhuizen Technogel® 4095. (4095)

Set obsahuje dva výrobky, možno zakoupit i samostatně.

Gelová podložka ke klávesnici je pokryta speciální tkaninou. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu dochází k zabraňování vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu.

Podložka pod myš:

 • tepelně-izolační
 • antibakteriální
 • protiskluzový model
 • recyklovaný materiál
 • rozměry: šířka 230 mm, hloubka 300 mm, výška 2 mm
 • obsah balení: tepelně-izolační podložka pod myš

Podložka ke klávesnici gel:

 • protiskluzový model
 • výška gelové podložky: 15 mm
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • rozměry: šířka 490 mm, výška 15 mm, hloubka 80 mm
 • obsah balení: gelová podložka pod zápěstí ke klávesnici Technogel

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyuretanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-v zad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek! 

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: