Vidamic gelová podložka pod myš Technogel® black

Kód: 65163-2
780 Kč 645 Kč bez DPH 780 Kč / 1 ks
Skladem

Podložka pod myš s technogelem je nekvalitnější dostupná podložka pod myš na našem trhu. Rám podložky po obvodu je plastový z důvodu životnosti výrobku. V přední části vrchní strany obsahuje pružný materiál Technogel®, který je pokryt umělou na dotyk velmi příjemnou kůží (Duron). Zamezuje tak vzniku tlakových bodů a minimalizuje riziko vzniku poškození karpálního tunelu.V prostoru, který je určen pro samotnou myš je speciální povrch, na němž při použití myši nevzniká žádný odpor, a je vytvořen pro přesné vedení myši. Na spodní části podložky pod myš je guma, která zamezuje případné nežádoucí účinky, tlumí případné nárazy a zamezuje ,,klouzání" po pracovním povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Podložky Vidamic jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Specifikace: gelová podložka pod myš Technogel®, černo-bílá, design chameleon (65163-2).

Gelové podložky jsou pokryty umělou kůží. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např. syndromu karpálního tunelu.

Prostor, který je určen pro práci myši se vyznačuje extrémní klouzavostí myši a nevytváří téměř žádný odpor. Rám podložky je po obvodu plastový, z důvodu kvality a trvanlivosti výrobku.

Technická specifikace:

 • TOP model
 • výplň: celogelová
 • materiál: Technogel® 3D
 • po obvodu rám: ABS neboli Akrylonitril-Butadien-Styren
 • povrch: s extrémní klouzavostí (pro myš)
 • použitá povrchová látka: umělá kůže (Duron)
 • spodní strana: měkká guma s přilnavostí (aby necestovala po pracovním povrchu)
 • gelové části od prostoru pod myš: 14 mm
 • plocha pro myš - bílá (design chameleon)
 • gelová podložka pod zápěstí - černá
 • rozměry: hloubka 287 mm, šířka 208 mm, výška 25 mm
 • obsah balení: podložka pod myš Technogel

Tyto výrobky patří ke špičce ve svém oboru a jsou neustále inovovány, proto je na tyto produkty záruka 120 měsíců, což svědčí o vysoké kvalitě těchto výrobků. Položky Vidamic jsou nejkvalitnější dostupné podložky svého druhu.

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyurethanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-vzad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 10 let
Hmotnost: 0.3 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: