Vidamic set podložek Technogel® antracit 4080

Kód: 4080
2 153 Kč 1 779 Kč bez DPH
Skladem

Podložky ke klávesnici a pod zápěstí s Technogelem® jsou nekvalitnější dostupný set. Podložky obsahují nejkvalitnější materiál Technogel® a oba dva typy jsou pouze gelové, neobsahují žádné jiné materiály. Podložky jsou pokryty velmi kvalitní a na dotyk příjemnou tkaninou. Výhody, které dělají Technogel® vyjímečným v porovnáním s ostatními gely jsou: dokonce po velmi dlouhé době používání nikdy neztratí svoje elastické vlastnosti a pevnost, neroztahuje se, zůstává kompaktní a poskytuje svým uživatelům komfort a opravdové pohodlí. Výše uvedené vlastnosti jsou ještě zdůrazněny tím, že při výrobě nejsou používány žádné přídavné chemikálie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel® poznáte na první dotek. Podložky Vidamic jsou kompletně z gelu, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Specifikace: gelový set podložek ke klávesnici a myš Technogel®, antracit.

Set obsahuje dva výrobky, možno zakoupit i samostatně.

Gelové podložky jsou pokryty speciální tkaninou. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např.syndromu karpálního tunelu.

Technická specifikace:

 • použitý vnitřní materiál: pouze Technogel®
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • antibakteriální povrch
 • spodní povrch: po okraji neklouzavá tlumící guma

Podložka ke klávesnici:

 • gelové části od prostoru pod zápěstí: 19 mm
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • rozměry: šířka 474 mm, hloubka 98 mm, výška 21 mm
 • spodní strana: obsahuje tlakové ventilační otvory 
 • obsah balení: podložka ke klávesnici Technogel 

Podložka pod zápěstí:

 • gelové části od prostoru pod zápěstí: 18 mm
 • použitá látka pod zápěstí: lycra
 • spodní strana: obsahuje tlakové ventilační otvory 
 • rozměry: šířka 180 mm, hloubka 93 mm, výška 18 mm
 • obsah balení: podložka pod zápěstí Technogel

Tyto výrobky patří ke špičce ve svém oboru a jsou neustále inovovány, proto je na tyto produkty záruka 120 měsíců, což svědčí o vysoké kvalitě těchto výrobků. Podložky Vidamic jsou nejkvalitnější dostupné podložky svého druhu.

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyuretanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-v zad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek! 

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 10 let
Hmotnost: 1.7 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: