Dear customers, Ergo-product.cz will be closed on June 11 for the holiday. - 19.6. 2024. Internet orders will be processed from June 20, 2024 at the earliest. Thank you for your understanding and we wish you beautiful and relaxing summer days ERGO-PRODUCT.CZ

Humanscale Liberty barová židle víceúčelová (L11MVM51K128FG)

Code: L11MVM51K128WG
Warranty 15 years for components, 5 years for others
Brand: Humanscale
2 125 € –20 % 1 700 € 1 405 € excl. VAT 1 700 € / 1 pcs
Custom production - on request

Základní prvky židle Freedom jsou stejné také pro Liberty. Novinkou je zejména zádová opěrka. Tato síťovinová opěrka je spojena ze tří, různě předepjatých dílů a díky tomu se maximálně přizpůsobuje zádům uživatele. Speciální materiál s příměsí ocelových vláken zajišťuje pevnou oporu zad. Opěradlo naší židle se samo přizpůsobí uživateli. Síťovina opěradla je upletena z materiálu nepodléhajícího únavě (časem se nevytahá) a jeho plocha je rozdělena na tři části, díky čemuž se maximálně možně přizpůsobuje zádům uživatele. Je jako krejčí, který upravuje oblečení dle postavy zákazníka. Faktem je , že díky ojedinělé konstrukci opěradla a použité síťovině se židle Liberty přizpůsobí tělu natolik, nakolik toho židle s klasickou síťovinou nemůže nikdy dosáhnout. K této konfiguraci je možné si přiobjednat gelový sedák. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná. K dispozici jsou universální kolečka. Židle se pouze vybalí z přepravního kartonu, není potřeba jakákoliv montáž.

Detailed information

Product detailed description

Liberty je luxusní mnohoúčelová židle s patentovaným dvoukloubovým mechanismem při naklápění opěradla. Židle automaticky zajišťuje správný protitlak dle proporcí uživatele bez jakéhokoliv nastavování. Liberty je dodávaná s loketními opěrkami ve dvou provedení. Ty jsou nastavitelné v rozmezí 12cm. Sedák u židle může obsahovat Technogel® materiál, který nepodléhá únavě a klient si sedá stále na novou židli. Typ židle je vhodný pro použití do kanceláře, hodí se však také jako konferenční v provedení bez područek. K židli je možné objednat ramínko na sako.

Designér: Niels Diffrient

Gelový sedák z materiálu Technogel® poskytuje větší možnost rozprostření váhy uživatele. Tím redukuje tlakové zatížení a poskytuje nebývalé pohodlí při dlouhodobém sezení. Díky tomu, že se jedná o kapalinu, je gel imunní vůči prosezení. Jedná se o vysoce příjemný a nadčasový materiál. (foto interiéru)

Židle Humanscale model Liberty je ve specifikaci: s pevnými područkami Duron v látce potahu, rám opěráku ve stříbrné barvě, rám i kříž ve stříbrné barvě, polyuretanový polštář sedáku, potahová látka Lotus 128 White, opěrka zad v síťovině Monofilament Stripe M51 Atlantic, vysoký píst s kruhem pro nohy v leštěném hliníku doplněný o kluzáky. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná L11MVM51K128FG. (L11MVM51K128FG)

Výhody produktu:

 • samonastavitelný unikátní vyvážený naklápěcí mechanismus (bez jakéhokoliv nastavování)
 • síťovinové zadní opěradlo (síťovina z ocelových vláken pro maximální přizpůsobení a stálost)
 • 2 typy loketních opěrek
 • standardní píst umožňující změnit výšku sedáku
 • tvarovaný sedák
 • potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná.
 • gelová vrstva Technogel® na pěnovém jádru je nestlačitelná a odolná degeneraci
 • nastavitelné prvky: výška sedadla, hloubka sedadla, výška područek
 • možnost objednat ramínko na sako

Technická specifikace:  

 • barevné provedení kříže a rámu: stříbrná
 • vysoký píst: 205 mm
 • výška nastavení: 515 - 705 mm
 • kruh pro nohy v průměru: 455 mm
 • obsah balení: židle Liberty

Additional parameters

Category: Chairs & Desks
Warranty: 15 Years (Parts/Components) & 5 Years (Arm Pad/Textile)

Video

Video

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: