Dear customers,
if our store says goods in stock, then it is directly in our warehouse, nowhere with any supplier, we ship as soon as possible.
Thank you for your understanding and we wish you beautiful relaxing days.
Your ERGO-PRODUCT.CZ

Humanscale Liberty barová židle víceúčelová (L11MVM51K128FG)

Code: L11MVM51K128WG
Warranty 15 years for components, 5 years for others
Brand: Humanscale
2 124 € 1 755 € excl. VAT 2 124 € / 1 pcs
Custom production - on request

Základní prvky židle Freedom jsou stejné také pro Liberty. Novinkou je zejména zádová opěrka. Tato síťovinová opěrka je spojena ze tří, různě předepjatých dílů a díky tomu se maximálně přizpůsobuje zádům uživatele. Speciální materiál s příměsí ocelových vláken zajišťuje pevnou oporu zad. Opěradlo naší židle se samo přizpůsobí uživateli. Síťovina opěradla je upletena z materiálu nepodléhajícího únavě (časem se nevytahá) a jeho plocha je rozdělena na tři části, díky čemuž se maximálně možně přizpůsobuje zádům uživatele. Je jako krejčí, který upravuje oblečení dle postavy zákazníka. Faktem je , že díky ojedinělé konstrukci opěradla a použité síťovině se židle Liberty přizpůsobí tělu natolik, nakolik toho židle s klasickou síťovinou nemůže nikdy dosáhnout. K této konfiguraci je možné si přiobjednat gelový sedák. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná. K dispozici jsou universální kolečka. Židle se pouze vybalí z přepravního kartonu, není potřeba jakákoliv montáž.

Detailed information

Product detailed description

Liberty je luxusní mnohoúčelová židle s patentovaným dvoukloubovým mechanismem při naklápění opěradla. Židle automaticky zajišťuje správný protitlak dle proporcí uživatele bez jakéhokoliv nastavování. Liberty je dodávaná s loketními opěrkami ve dvou provedení. Ty jsou nastavitelné v rozmezí 12cm. Sedák u židle může obsahovat Technogel® materiál, který nepodléhá únavě a klient si sedá stále na novou židli. Typ židle je vhodný pro použití do kanceláře, hodí se však také jako konferenční v provedení bez područek. K židli je možné objednat ramínko na sako.

Designér: Niels Diffrient

Gelový sedák z materiálu Technogel® poskytuje větší možnost rozprostření váhy uživatele. Tím redukuje tlakové zatížení a poskytuje nebývalé pohodlí při dlouhodobém sezení. Díky tomu, že se jedná o kapalinu, je gel imunní vůči prosezení. Jedná se o vysoce příjemný a nadčasový materiál. (foto interiéru)

Židle Humanscale model Liberty je ve specifikaci: s pevnými područkami Duron v látce potahu, rám opěráku ve stříbrné barvě, rám i kříž ve stříbrné barvě, polyuretanový polštář sedáku, potahová látka Lotus 128 White, opěrka zad v síťovině Monofilament Stripe M51 Atlantic, vysoký píst s kruhem pro nohy v leštěném hliníku doplněný o kluzáky. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná L11MVM51K128FG. (L11MVM51K128FG)

Výhody produktu:

 • samonastavitelný unikátní vyvážený naklápěcí mechanismus (bez jakéhokoliv nastavování)
 • síťovinové zadní opěradlo (síťovina z ocelových vláken pro maximální přizpůsobení a stálost)
 • 2 typy loketních opěrek
 • standardní píst umožňující změnit výšku sedáku
 • tvarovaný sedák
 • potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná.
 • gelová vrstva Technogel® na pěnovém jádru je nestlačitelná a odolná degeneraci
 • nastavitelné prvky: výška sedadla, hloubka sedadla, výška područek
 • možnost objednat ramínko na sako

Technická specifikace:  

 • barevné provedení kříže a rámu: stříbrná
 • vysoký píst: 205 mm
 • výška nastavení: 515 - 705 mm
 • kruh pro nohy v průměru: 455 mm
 • obsah balení: židle Liberty

Additional parameters

Category: Chairs & Desks
Warranty: 15 Years (Parts/Components) & 5 Years (Arm Pad/Textile)

Video

Video

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: