Dear customers,
if our store says goods in stock, then it is directly in our warehouse, nowhere with any supplier, we ship as soon as possible.
Thank you for your understanding and we wish you beautiful relaxing days.
Your ERGO-PRODUCT.CZ

Humanscale Diffrient World barová židle víceúčelová (W16WM14K128FG)

Code: W16WM14K128WG
1 362 € 1 126 € excl. VAT 1 362 € / 1 pcs
Custom production

Kancelářská židle Diffrient World má inovativní systém naklápění bez jakýchkoliv přídavných mechanismů, který dává do souvislosti obě části rámu židle, váhu uživatele a fyzikální zákony a tím poskytuje automatickou a vyváženou oporu těla při celém rozsahu naklonění. Konstrukce trojpanelového pevného výpletu vytváří kontury přesně na míru tělu, automaticky se také nastavuje pro optimální podpěru páteře. Žádná jiná židle není intuitivnější a nevytváří tak pohodlný a uživatelsky příjemný zážitek. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná.

Detailed information

Product detailed description

Vyvážený systém naklánění bez přídavných mechanismů automaticky poskytuje správnou oporu těla při celém rozsahu naklonění. Během záklonu zůstává otevřený úhel mezi trupem a dolními končetinami otevřený pro lepší pohyb těla. Díky extrémní pohyblivosti opěra zad během záklonu automaticky reaguje na změnu potřeb páteře. Konstrukce trojpanelového pevného výpletu vytváří kontury přesně na míru těla, automaticky se také nastavuje pro optimální podpěru páteře. Pevný vyplétaný sedák se automaticky přizpůsobí konturám těla, usazuje ve flexibilním, prodyšném výpletu. Bezrámový přední okraj eliminuje otlačeniny na stehnech. Píst vyhovuje v rozsahu nastavení 95% populace.

Designér: Niels Diffrient

Židle Humanscale model Diffrient World je ve specifikaci: s dvoukloubovou automatickou opěrkou zad, rám a kříž v barvě bílé, standardní pevné duronové loketní opěrky, sedák v potahu Lotus 158 Shale, bederní opěrka v potahu Monofilament Stripe 14 Platinum, dlouhý píst pro oporu nohou který je doplněn o kluzáky. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná W16WM14K128FG. (W16WM14K128FG)

Na ergonomické židle Diffrient World je 10 let záruky na kovové díly, na potahový materiál a plastové díly je záruka 5 let. Záruka je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Tyto údaje dokládají kvalitu výroby a celé židle. Na píst se vztahuje desetiletá záruka. Tento model je pro váhu uživatele v rozmezí 45,4kg - 136kg. Potahová látka je antibakteriální/antimikrobiální a je voděodolná. Židle Diffrient World je dodávána v celku, není tak třeba žádná montáž.

Ergonomická židle Diffrient World má mnoho získaných atestů kvality a světových ocenění, které můžeme na požádání doložit. Více detailních informací a další obrázky naleznete na dalších odkazech tohoto produktu.

Výhody produktu :

  • technologie síťového snímání tvaru
  • područky připojené k opěradlu, aby zůstaly při naklonění s tělem 
  • kruh pro oporu nohou
  • inovativní přizpůsobitelný systém naklápění
  • nastavení výšky a hloubky sedadla podle velikosti uživatele

Technická specifikace:  

  • barevné provedení kříže a rámu: bílá
  • vysoký píst: 205 mm
  • výška nastavení: 515 - 705 mm
  • kruh pro nohy v průměru: 455 mm
  • obsah balení: židle Diffrient World

Ekologie produktu
Vyrobeno z 34% recyklovaného a 97% recyklovatelného obsahu | Obsahuje 22% recyklovatelného obsahu LEED | Zasíláno v 40% recyklovaných obalových materiálech.

Additional parameters

Category: Chairs & Desks
Warranty: Construction 10 years, cover 5 years

Video

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: