Dear customers,
if our store says goods in stock, then it is directly in our warehouse, nowhere with any supplier, we ship as soon as possible.
Thank you for your understanding and we wish you beautiful relaxing days.
Your ERGO-PRODUCT.CZ

Humanscale Liberty konferenční židle (L406AM10M10)

Code: L406AM10M10
964 € 797 € excl. VAT 964 € / 1 pcs
Custom production

Konferenční židle Liberty, společnice kancelářské židle Liberty od Humanscale, která je výherkyní mnoha ocenění, kombinuje moderní technologii s nadčasovým designem a nabízí na konferenční židli nebývalý komfort. Její zadní opěradlo představuje exkluzivní technologii Liberty Form-Sensing Mesh Technology (opěradlo ze síťového pletiva přizpůsobivé tělu) - jsou zde sešity dohromady tři panely nepružného pletiva a vytváří tak vrstevnicový tvar, který poskytuje perfektní a automatickou podporu páteře pro každého. Síťovina opěráku a sedáku Monofilament Stripe. Židle se pouze vybalí z přepravního kartonu, není potřeba jakákoliv montáž.

Detailed information

Product detailed description

Její opěrák charakterizuje Libertino excelentní formující se sítovou technologii, ve které jsou tři druhy výplně nestresové sítoviny sešity dohromady, aby vytvořily vrstvenou formu, podobně poskytuje perfektní a anatomickou bederní podporu, podpěru pro každého. Opěrák se otáčí na čepu pro zkvalitnění přizpůsobitelnosti a pohodlí, zatím co bezrámová síťovina sedáku je měkká a přesto podporující bezkonkurenčně kvalitní sezení. Tato židle byla vytvořena Nielsem Diffrientem, který myslel jak na sedací židle, tak na životní prostředí, a proto je konferenční židle Liberty vyrobena ze 100% recyklovaného lisovaného hliníku a celkem 80% je recyklovaného a 95% recyklovatelného.

Designér: Niels Diffrient

Textilní kód síťoviny sedáku i bederní opěrky: M (Monofilament Stripe).

Židle Humanscale model Liberty je ve specifikaci: konferenční židle, rám v leštěném hliníku, pevné duronové gelové područky černé, rám opěráku a sedáku v černém provedení, opěrka zad a sedáku v síťovině  Monofilament Stripe 10 Black L406AM10M10. (L406AM10M10)

Navržena jako doplněk stylu a znaků kancelářské židle Liberty. Boční pohled nabízí krásu, provedení a nebývalé pohodlí ve své třídě. Její zadní opěradlo zdůrazňuje exkluzivní citlivou formu síťové technologie Liberty, do které jsou všity tři vzory nepružné síťoviny, aby vytvořily obrys, který automaticky zajišťuje všem uživatelům perfektní polohu bederní páteře. Zadní opěradlo se může naklápět, což napomáhá pohodlí, pouze v případě, že síťované sedadlo má přední okraj bez rámu.

Výhody produktu:

 • samonastavovací mechanismus sklonu pro správnou oporu zad
 • prodyšná díky síťovině
 • bezrámový přední okraj sedáku, tedy žádné otlačeniny
 • flexibilní, ale pohodlná
 • židle je již sestavená, není potřeba jakákoliv montáž

Technická specifikace:

 • hloubka sedáku: 445 mm
 • výška sedáku od podlahy: 455 mm
 • šířka sedáku: 525 mm 
 • výška opěráku: 470 mm
 • šířka opěráku: 500 mm
 • výška područek od sedáku: 240 mm
 • nosnost: 136 kg
 • obsah balení: konferenční židle Liberty 

Additional parameters

Category: Chairs & Desks
Warranty: Construction 10 years, cover 5 years

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: