Humanscale Cinto C15B10

Kód: C15B10
ZdarmaZdarma 7 236 Kč –5 %
c 0030
7 236 Kč –5 % 6 874 Kč 5 681 Kč bez DPH 6 874 Kč / 1 ks
Zakázková výroba (4 týdny)

Židle Cinto se pyšní nevídaným komfortem pro stohovací židle a ustavuje nový standard pro ergonomické stohovací židle za příznivou cenu díky unikátnímu designu a výrobním inovacím. Cinto znamená španělsky "pás" a zahrnuje pohyblivé opěradlo, jež je připevněno k rámu židle pomocí flexibilního pásu, který umožňuje pohyb zároveň s pohybem těla, čímž poskytuje sklon a automatickou opěru bederní části páteře. Křížové štěrbiny uvolňující napětí jsou na sedadle židle Cinto rozprostřené nezávisle pod sedacími kostmi pro rovnoměrné rozložení hmotnosti těla a redukci tlakových bodů, zatímco větrací otvory na opěradle a sedáku umožňují cirkulaci vzduchu pro pohodlné sezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Současný úhledný vzhled židle Cinto a konfigurační možnosti jsou navrženy tak, aby vyhovovaly širokému rozsahu komerčních interiérů, včetně školících prostor, místnostem pro hosty, kancelářským a nemocničním čekárnám i kavárničkám. Cinto je rovněž vhodná jako doplňková kancelářská židle a pro obytné účely.

Designér: Humanscale Design Studio 

Specifikace: židle Cinto s černým rámem a područkami, v černém provedení s kluzáky.

Navržena se zřetelem na životní prostředí, Cinto je 100% recyklovatelná. Cinto je zkonstruována z rámu z ocelových trubek, elastomerového pásu a sedáku a opěradla z polypropylenu vstřikovaného do formy a je navržena pro snadnou demontáž. Ke konci životnosti židle Cinto může majitel zavolat na telefonní číslo vylisované na spodku židle pro informaci, jak recyklovat její součásti nejužitečnějším a zodpovědným způsobem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly
Záruka: Konstrukce 10 let, potah 5 let
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: