Humanscale Liberty kancelářská ergonomická židle (L11DAM51V102G)

Kód: L11DAM51V102G
40 992 Kč 33 878 Kč bez DPH 40 992 Kč / 1 ks
Zakázková výroba

Základní prvky židle Freedom jsou stejné také pro Liberty. Novinkou je zejména zádová opěrka. Tato síťovinová opěrka je spojena ze tří různě předepjatých dílů a díky tomu se maximálně přizpůsobuje zádům uživatele. Speciální materiál s příměsí ocelových vláken zajišťuje pevnou oporu zad. Opěradlo naší židle se samo přizpůsobí uživateli. Síťovina opěradla je upletena z materiálu nepodléhajícího únavě (časem se nevytahá) a jeho plocha je rozdělena na tři části, díky čemuž se maximálně možně přizpůsobuje zádům uživatele. Je jako krejčí, který upravuje oblečení dle postavy zákazníka. Faktem je , že díky ojedinělé konstrukci opěradla a použité síťovině se židle Liberty přizpůsobí tělu natolik, nakolik toho židle s klasickou síťovinou nemůže nikdy dosáhnout. K této konfiguraci je možné si přiobjednat gelový sedák. K dispozici jsou universální kolečka. Židle se pouze vybalí z přepravního kartonu, není potřeba jakákoliv montáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liberty je luxusní mnohoúčelová židle s patentovaným dvoukloubovým mechanismem při naklápění opěradla. Židle automaticky zajišťuje správný protitlak dle proporcí uživatele bez jakéhokoliv nastavování. Liberty je dodávaná s loketními opěrkami ve dvou provedeních. Ty jsou nastavitelné v rozmezí 12 cm. Sedák u židle může obsahovat Technogel® materiál, který nepodléhá únavě a klient si sedá stále na novou židli. Typ židle je vhodný pro použití do kanceláře, hodí se však také jako konferenční v provedení bez područek. K židli je možné pořídit ramínko na sako.

Designér: Niels Diffrient

Gelový sedák z materiálu Technogel® poskytuje větší možnost rozprostření váhy uživatele. Tím redukuje tlakové zatížení a poskytuje nebývalé pohodlí při dlouhodobém sezení. Díky tomu, že se jedná o kapalinu, je gel imunní vůči prosezení. Jedná se o vysoce příjemný a nadčasový materiál. 

Židle Humanscale model Liberty je ve specifikacis výškově stavitelnými područkami Duron Gel, rám i kříž v leštěném hliníku s černým lemováním, gelový polštář sedáku Technogel, potahová látka sedáku Vellum 102 Graphite, opěrka zad v síťovině Monofilament Stripe Atlantic M51, doplněná o standardní tvrdá kolečka na koberec L11DAM51V102G. (L11DAM51V102G)

  • samonastavitelný unikátní vyvážený naklápěcí mechanismus (bez jakéhokoliv nastavování)
  • dvoukloubové bezkonkurenční síťovinové zadní opěradlo (síťovina z ocelových vláken pro maximální přizpůsobení a stálost)
  • 2 typy loketních opěrek
  • standardní píst umožňující změnit výšku sedáku
  • tvarovaný sedák
  • gelová vrstva Technogel® na pěnovém jádru je nestlačitelná a odolná degeneraci
  • nastavitelné prvky: výška sedadla, hloubka sedadla
  • možnost ramínka na sako 

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly
Záruka: 5 let
Hmotnost: 18.3 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: