Vážení zákazníci,
jestliže je na našem obchodě uvedeno zboží skladem, tak je přímo na našem skladě, nikde u žádného dodavatele, expedujeme co nejdříve.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné pohodové dny.
ERGO-PRODUCT.CZ

Náhradní sedák Technogel® v látce potahu pro židle Humanscale (S1222G)

Kód: S1222G
8 833 Kč 7 300 Kč bez DPH 8 833 Kč / 1 ks
Zakázková výroba - na dotaz

Technogel® - polštář sedáku v maximální míře rozdělí váhu uživatele na celou plochu sedáku a tím eliminuje vznik tlakových bodů. Na této židli můžete sedět výrazně delší dobu než bez obvyklého poposedávání, které známe u pěnových sedáků. Gelová vrstva je odolná degeneraci, vrací se do původního tvaru a uživatel si prakticky sedá na novou židli. Máme s technogelem víc než 20 let zkušeností. V případě, že požadujete nový náhradní sedák, na vaší stávající židli, nás kontaktujte, potřebujeme znát přesný typ a odstín vaší stávající židle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEDÁKY TECHNOGEL® = VŠE OSTATNÍ JE KOMPROMIS

Gelová vrstva je odolná degeneraci, vrací se do původního tvaru a uživatel si prakticky sedá na novou židli. Sedák potažený kůží (i s některým druhem látek) se s Technogelem nedodává. Gelový sedák je možné přiobjednat k židli Freedom nebo Liberty pouze v látkovém provedení. Sedák lze koupit samostatně, pouze s daným potahovým materiálem.  

Podrobný popis všech dostupných potahových materiálů na židle Humanscale níže uveden. 

Seznam potahových látek, se kterými lze objednat sedák s Technogelem:

  • F - Ginkgo
  • K - Lotus 
  • RM - Remix 
  • O - Oxygen 
  • PS - Sprint 
  • CF - Corde 4 
  • FT - Fourtis 
  • W - Wave
  • V - Vellum

(seznam potahových látek se může měnit, cena textilní potahové látky pouze ve třídě 1)  

Technogel®

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyuretanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-v zad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle a stoly příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: