Vážení zákazníci,
jestliže je na našem obchodě uvedeno zboží skladem, tak je přímo na našem skladě, nikde u žádného dodavatele, expedujeme co nejdříve.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné pohodové dny.
ERGO-PRODUCT.CZ

Relaxační podložka pod nohy, černá

Kód: 107096
Novinka
Značka: Ergonomic
2 635 Kč 2 178 Kč bez DPH 2 635 Kč / 1 ks
Na objednávku
Položka byla vyprodána…

Kolébka/stupačka pod nohy je příjemný a neocenitelný pomocník při dlouhodobém sedavém zaměstnání. Důvodů je hned několik. Nohy jsou umístěné výš, než je podlaha, což příjemně uvolní bederní páteř a výrazně snižuje tlak v této oblasti. Další výhodou je možnost nastavení vyhovující výšky a úhlu sklonu. Jemnými pohyby podložky pod nohy dochází ke zlepšení krevního oběhu, posílení žilních stěn a tím i zmenšení rizika vzniku trombózy a křečových žil. Podložka pod nohy Flex GetUp™ podporuje správné ergonomické sezení při práci. Stupačku lze plně využít v obutí i bez obuvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní kolébka podvědomě podněcuje dolní končetiny k mírnému kolébavému pohybu obdobně jako houpací křeslo. Tento houpavý pohyb zaměstnává většinu svalů dolních končetin a podporuje krevní oběh. Nohy si odpočinou a jsou-li správně podepřeny, dochází k uvolnění tlaku v nohou a dolní části zad.

Moderní sedavý způsob života není ve všech ohledech vždy nejideálnější. Díky této pomůcce si však můžete sezení velice zpříjemnit. Zábavné a intuitivní houpání dle potřeb přechází z velice příjemného v užitečný pohyb ze zdravotního hlediska. Křečové žíly, krevní sraženiny (trombózy) či tlaky tělních tekutin na Achillovy šlachy dnes nejsou žádnou výjimkou. Nejedna žena či muž tak v kanceláři ocení možnost při náročném dni uvolnit svá chodidla na zdravotní stupačce.

Specifikace: zdravotní kolébka, relaxační stupačka výškově nastavitelná 107096.(107096)

Výhody produktu:

 • pohyb výrazně snižuje vznik trombózy a křečových žil
 • nastavitelný úhel a výška
 • intuitivní náklon stupačky pro aktivaci svalů dolních končetin
 • vrchní hrazda s měkkým polstrováním umožňuje podepření dolních končetin
 • stabilní konstrukce

Technická specifikace:

 • použití: s obuví i bez obuvi
 • povrch: vroubkovaný plast ABS
 • rozsah nastavení: nejnižší cca 80 mm, střední 110 mm, nejvyšší 150 mm
 • rozměry: šířka 500 x hloubka 370 x výška 370 mm
 • rozměry pogumované desky: 410 x 305 mm
 • barevné provedení: černá
 • materiál: ABS plast, přírodní kaučuk, umělá kůže a práškově lakovaná ocelová podpěra
 • obsah balení: nastavitelná podložka pod nohy

ABS, neboli Akrylonitril-Butadien-Styren je relativně nový, mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým nárazům i za nízkých teplot, proti šíření trhlin a s odolností proti otěru. Dále tento materiál dobře odolává atmosférickým vlivům, UV záření a má velký útlumový součinitel (tlumení zvuku). Velkou výhodou je jeho mimořádně nízká tepelná vodivost, není tedy nutná izolace což tento materiál předurčuje pro použití v chladných a klimatizovaných prostorách. Podíly se mohou lišit 15-35% akrylonitrilu, 5 až 30% butadienu a 40 až 60% hmotnostních styrenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergonomické příslušenství
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: