Score Basic 950 podložka pod nohy nastavitelná černá (BNEFRB950)

Kód: BNEFRB950
Akce
Značka: Score
ZdarmaZdarma
score-basic-950-podlozka-pod-nohy-nastavitelna-cerna
4 369 Kč 3 611 Kč bez DPH 4 369 Kč / 1 ks
Skladem

Podložka pod nohy Basic 950 je zkonstruována tak, aby umožnila uživateli zaujmout optimální pozici při práci, poskytla přirozený sklon chodidel a uvolnila šlachy na končetinách. Správná pozice při práci snižuje napětí a únavu nohou, zad a krku. Samozřejmostí je výškové nastavení v daném rozmezí i možnost nastavitelného úhlu sklonu, což poskytuje stabilní ergonomickou podporu nohou. Nastavuje se pomocí rukou. Komfortně tvarovaná horní deska minimalizuje skluz nohou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchá nastavitelná stupačka pro nohy, kterou ocení všichni pravidelní uživatelé kanceláří a dlouhodobého sezení. Při použití této opěrky si nohy odpočinou a jsou-li správně podepřeny, dochází k uvolnění tlaku v nohou a dolní části zad.

Specifikace: zdravotní podložka pod nohy Basic 950, výškově nastavitelná, černá (BNEFRB950).

Moderní sedavý způsob života není ve všech ohledech vždy nejideálnější. Díky této pomůcce si však můžete sezení velice zpříjemnit. Nohy jsou výše nad podlahou. Tuto funkci ocení nejen lidé s příliš vysokou kancelářskou židlí, ale také menší tvorové - děti - pro které bude podpěra nohou velké ulehčení v dospívání a ve správném sezení.

Opěrka podporuje individuální nastavení sklonu končetin!

Technická specifikace:

  • nesmýkavý povrch
  • základní deska z ABS
  • protiskluzová vrstva
  • kovová robustní konstrukce
  • nastavitelná v rozmezí 30 - 190 mm
  • individuální nastavení sklonu desky
  • šířka 420 mm, hloubka 320 mm, výška 50 mm (složená)
  • obsah balení: podložka pod nohy čená

ABS neboli Akrylonitril-Butadien-Styren je relativně nový, mimořádně pevný a houževnatý plast s vysokou odolností proti tlakovým nárazům i za nízkých teplot, proti šíření trhlin a s odolností proti otěru. Dále tento materiál dobře odolává atmosferickým vlivům, UV záření a je velký útlumový součinitel (tlumení zvuku). Velkou výhodou je jeho mimořádně nízká tepelná vodivost, není tedy nutná izolace, což tento materiál předurčuje pro použití v chladných a klimatizovaných prostorách. Podíly se mohou lišit 15-35% akrylonitrilu, 5 až 30% butadienu a 40 až 60% hmotnostních styrenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergonomické příslušenství
Záruka: 5 let
Hmotnost: 4.4 kg

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: