Goldtouch SlimLine podložka pod myš pro praváky nízká (GT9-0017)

Kód: GT9-0017
951 Kč 786 Kč bez DPH 951 Kč / 1 ks
Skladem

Díky jedinečnému designu podložky pod myš Goldtouch řady SlimLine získáte větší pohodlí a styl. Tato podložka byla navržena s ohledem na ergonomii a vaše zdraví. Gelová výplň chrání vaši ruku proti tvrdým povrchům. Skvělá pro uživatele používající dnešní tenčí nebo mini klávesnice, protože pomáhá udržovat stálou výšku i celkový tok pracovního prostoru. V kanceláři i na cestách je podložka pod myš Goldtouch SlimLine vstupenkou do mnohem pohodlnějšího pracovního procesu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RSI (poškození z opakovaného namáhání) představuje v dnešní době vážný problém. Nespočet hodin strávených na našich počítačích, tabletech a smartphonech si na našich tělech vyžádaly značnou daň. Zápěstí a ruce jsou obzvlášť ohroženy, protože trávíme celé dny psaním na ne zrovna ideálních klávesnicích a pohybováním počítačových myší po ploše pracovního stolu bez jakékoliv podpory, často natahujíc prsty pro přístup ke vzdáleným klávesám. Aby se předešlo bolestivým stavům, jako je syndrom karpálního tunelu, je důležité doplnit práci s myší a klávesnicí o správnou podporu. Právě zde mohou podložky pod myš udělat velkou službu.

Specifikace: podložka pod myš Goldtouch model SlimLine GT9-0017 černá pro pravoruké. (GT9-0017)

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Kvalitní gel poznáte ihned na první dotek. Podložky Goldtouch jsou gelové, patří mezi nejkvalitnější svého druhu a svou specifikací jsou výjimečné.

Gelové podložky jsou pokryty speciální tkaninou lycra. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit vaše zápěstí. Váha paže spočívá na měkké gelové podložce z jedné třetiny, plocha pod myš je tvrdší, aby pohyb kurzoru myši byl přesný. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu, zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům, např.syndromu karpálního tunelu.

Výhody produktu:

 • kompaktní výrobek
 • zabraňuje vzniku tlakových bodů
 • snadnější práce s myší

Technická specifikace:

 • výplň pod zápěstí: Technogel
 • prostor pod myš: tvrdší Technogel pro přesné vedení myši
 • protiskluzový model
 • určeno: pro pravoruké
 • potahová látka: lycra
 • rozměry: hloubka 254 mm, šířka 215 mm, výška 10 mm
 • barevné provedení: černá
 • obsah balení: podložka pod myš Technogel

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyurethanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-vzad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.72 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: