Goldtouch gelové podložky pod zápěstí Technogel černá (GT7-0017)

Kód: GT7-0017
951 Kč 786 Kč bez DPH 951 Kč / 1 ks
Vyprodáno!
Položka byla vyprodána…
Vylepšete si pohodlí svého pracoviště pomocí páru gelových opěrek pod zápěstí Goldtouch. Podložky jsou navrženy s ohledem na dnešní dlouhou a náročnou  práci u počítačových klávesnic. Neexistuje lepší způsob, jak udržet vaše zápěstí a klouby neporušené, než s těmito vynikajícími opěrkami zápěstí, které učiní vaše každodenní psaní na klávesnici komfortním. Gelové opěrky Goldtouch poskytují bezpečný odpočinek pro vaše ruce a objevíte s nimi lepší a pohodlnější způsob práce. Tyto podložky jsou vhodné i při ,,zalomené" klávesnice, mohou se naklopit a použít samostatně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RSI (poškození z opakovaného namáhání) představuje v dnešní době vážný problém. Nespočet hodin strávených na našich počítačích, tabletech a smartphonech si na našich tělech vyžádaly značnou daň. Zápěstí a ruce jsou obzvlášť ohroženy, protože trávíme celé dny psaním na ne zrovna ideálních klávesnicích a pohybováním počítačových myší po ploše pracovního stolu bez jakékoliv podpory, často natahujíc prsty pro přístup ke vzdáleným klávesám. Aby se předešlo bolestivým stavům, jako je syndrom karpálního tunelu, je důležité doplnit práci s myší a klávesnicí o správnou podporu. Právě zde mohou gelové podložky pod zápěstí udělat velkou službu.

Gelové podložky jsou moderním prvkem v ergonomii počítačového pracoviště. Ne každá gelová podložka je však profesionální. Technogel poznáte na první dotek. Podložky Goldtouch jsou kompletně gelové, patří mezi nejkvalitnější svého druhu.

Specifikace: gelové podložky (2 ks) pod zápěstí Goldtouch model GT7-0017 černá. (GT7-0017)

Gelová podložka je pokryta látkou Lycra. Kvalitní podložka by měla mít kontaktní plochu rukou dostatečně širokou, v opačném případě může výběr nesprávné podložky poškodit vaše zápěstí. Váha paže spočívá na podložce. Díky pružnosti a tlumícím vlastnostem gelu zabraňují vzniku tlakových bodů, které mohou vést až k závažnějším zdravotním problémům.

Výhody produktu:

 • podporuje neutrální dosahovou zónu
 • zabraňuje vzniku tlakových bodů
 • při vhodném používání velmi omezuje bolesti páteře
 • uvolňuje a ulevuje svalům paže, zad, krku, zápěstí a prstů
 • nijak neomezuje při pohybu obou rukou pro ovládání klávesnice a myši
 • zlepšuje celkovou pracovní pozici při práci u počítače
 • vhodné pro zakřivené klávesnice
 • nepřímo ovlivňuje krevní oběh a dýchání při práci

Technická specifikace:

 • použitý vnitřní materiál: pouze Technogel®
 • použitá povrchová látka: Lycra
 • protiskluzový model
 • rozměry: šířka 175 mm, hloubka 73 mm (max), výška 20 mm
 • provedení: černé
 • obsah balení: gelová podložka Technogel - 2 kusy

Technogel® 

Technogel® je unikátní materiál spojující 3D roztažnost kapaliny a tvarovou stálost pevného skupenství. Je naprosto netoxickou a stabilní polyurethanovou hmotou gelu (vyrobenou bez použití oleje), která byla vyvinuta pro oblast zdravotnictví a nyní se využívá v celé řadě aplikací s další přidanou hodnotou. Hlavními rysy, které činí Technogel® lepší než jakékoliv v Asii vyráběné běžné gely, jsou 3D deformační vlastnosti a tvarová stálost. Při stisku gelu se deformuje ve všech 3 osách: "nahoru-dolu", "vpravo-vlevo", "vpřed-vzad". Levné gely se roztahují pouze "nahoru-dolu", což způsobuje značné hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Tento rozdíl poznáte na první dotek!

Původ a výroba materiálu Technogel®: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myš a klávesnici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: