Kod: FGAR36WWH
Nowość
Brak oceny Szczegóły oceny
Produkcja na zamówienie
Informacje szczegółowe
Opis szczegółowy produktu
Specyfikacje: biały stół konferencyjny Float Gather z regulacją wysokości, z blatem o średnicy Ø 914,4 mm (FGAR36WWH).
Zalety produktu:
  • bezstopniowa regulacja wysokości dla indywidualnego komfortu
  • minimalistyczny i elegancki design pasuje do każdego otoczenia
  • regulacja bez użycia prądu
  • szybki i łatwy montaż
  • dostępne w kształcie okrągłym o wymiarach 30" lub 36" oraz kwadratowym o przekroju okrągłym 30"
  • opcje blatu obejmują laminat, laminat matowy i fornir
Specyfikacja techniczna:
  • kolor podstawy: biały
  • kolor blatu: biały laminat
  • siłownik pneumatyczny do idealnej regulacji wysokości
  • zakres wysokości: 677 mm - 1108 mm (od podłogi do blatu)
  • udźwig (bez blatu): 56,69 kg
  • średnica blatu: Ø 914,4 mm
  • grubość blatu: 19 mm
  • średnica dolnej podstawy: 500 mm
  • grubość dolnej podstawy: 18 mm
  • masa całkowita: 10,89 kg
  • zawartość opakowania: kompletny stół z blatem
Parametry dodatkowe
Kategoria: Stoły z regulacją wysokości
Gwarancja: 5 lat
EAN: 807978903045
Prowadzić: Pneumatyczny
Blat stołu: Biały laminat
Rozmiar blatu stołu: Ø914,4mm