Kod: FGAS30BWN
Nowość
Brak oceny Szczegóły oceny
Produkcja na zamówienie
Informacje szczegółowe
Opis szczegółowy produktu
Specyfikacje: stół konferencyjny Float Gather z regulacją wysokości, czarna podstawa z zaokrąglonym kwadratowym blatem z forniru orzechowego 762 x 762 mm (FGAS30BWN).
Zalety produktu:
  • bezstopniowa regulacja wysokości dla indywidualnego komfortu
  • minimalistyczny i elegancki design pasuje do każdego otoczenia
  • regulacja bez użycia prądu
  • szybki i łatwy montaż
  • dostępne w kształcie okrągłym o wymiarach 30" lub 36" oraz kwadratowym o przekroju okrągłym 30"
  • opcje blatu obejmują laminat, laminat matowy i fornir
Specyfikacja techniczna:
  • kolor podstawy: czarny
  • kolor blatu: fornir orzechowy
  • siłownik pneumatyczny do idealnej regulacji wysokości
  • zakres wysokości: 677 mm - 1108 mm (od podłogi do blatu)
  • udźwig (bez blatu): 56,69 kg
  • rozmiar blatu: 762 x 762 mm
  • grubość blatu: 19 mm
  • średnica dolnej podstawy: 500 mm
  • grubość dolnej podstawy: 18 mm
  • masa całkowita: 8,16 kg
  • zawartość opakowania: kompletny stół z blatem
Parametry dodatkowe
Kategoria: Stoły z regulacją wysokości
Gwarancja: 5 lat
EAN: 807978903045
Prowadzić: Pneumatyczny
Blat stołu: Fornir orzechowy
Rozmiar blatu stołu: 762x762mm