Přestávky a protahovací cviky

Pro mnohé z nás je jediný pohyb při práci v kanceláři ten, který provádíme kurzorem myši. Celodenním sezením však naše tělo trpí, jelikož člověk nebyl k dlouhodobému sezení stvořen. Určitě tělu prospějete a zároveň se podstatně zlepší vaše pracovní produktivita, pokud do pracovní doby zahrnete ideálně každých 60 minut pětiminutovou přestávku a protahovací cviky. Odpočinou si tím oči i mozek, setřesete únavu a zároveň si protáhnete svaly. Inspirujte se cviky, které můžete provádět i v pohodlí kanceláře. Tyto cviky si můžete zacvičit i v kostýmku či obleku, u nich se určitě nezapotíte.

Vašim zádům také ulevíte pravidelným prostřídávání klasické židle s krátkodobým sezením na naší židličce Ballo, jejíž design byl inspirován klasickým gymnastickým míčem, který pomáhá od bolesti zad a nutí uživatele při sezení ke správnému držení těla, nebo na židličce Saddle Seat, jejíž jedinečný trojhranný sedák nutí uživatele ke vzpřímenému držení těla v pozici připomínající posez v koňském sedle, která vzpřimuje stehenní část těla, uvolňuje boky a udržuje páteř v lordotickém (přirozeném) zakřivení, čímž podporuje správné držení těla.

protahovací cviky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení