Kód: FGAR30BBT
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Zakázková výroba - na dotaz
Detailní informace
Detailní popis produktu
Designed by Humanscale Design Studio
Specifikace: černý výškově nastavitelný konferenční stůl Float Gather včetně stolové desky v Ø 762 mm (FGAR30BBT).
Výhody produktu:
  • plynulé nastavení výšky pro osobní pohodlí
  • minimalistický a elegantní design doplní jakékoliv prostředí
  • přizpůsobení bez nutnosti elektřiny
  • základna obsahuje 3bodový montážní systém, který zajišťuje stabilitu i na nerovném povrchu
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • k dispozici v kulatém provedení 30" nebo 36" nebo zaobleném čtvercovém provedení 30"
  • možnosti pracovní plochy zahrnují laminát, laminát s nízkým leskem a dýhy
Technická specifikace:
  • barva podnoží: černá
  • barva stolové desky: černý laminát s nízkým leskem
  • pneumatický píst pro nastavení ideální výšky
  • výškový rozsah: 677 mm - 1108 mm (od podlahy k horní desce)
  • nosnost (bez stolové desky): 56,69 kg
  • průměr stolové desky: 762 mm
  • tloušťka stolové desky: 19 mm
  • průměr spodního podstavce: 500 mm
  • tloušťka spodního podstavce: 18 mm
  • celková hmotnost: 7,26 kg
  • obsah balení: kompletní stůl včetně stolové desky
  • uživatelský návod: ZDE
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní polohovací stoly
Záruka: 5 let
EAN: 807978903045
Pohon: Pneumatický
Stolová deska: Laminát nízkolesklý černý
Rozměr stolové desky: Ø762mm